Odwiedź naszego Facebooka!
REKLAMA POLIGRAFIA PROJEKTOWANIE

Reklama zewnętrzna dla firm z terenu Śląska

Reklama zewnętrzna to forma marketingu, która ma za zadanie dotrzeć do konsumenta poza miejscem jego zamieszkania. Aby osiągnąć taki efekt, stosuje się wiele różnych technik mających na celu zwrócenie uwagi potencjalnego konsumenta i zainteresowanie go prezentowanym przez nas tematem. Odbywa się to w naturalny i nienachalny sposób dzięki atrakcyjnej formie, umieszczonej w specyficznych miejscach, w których ludzie się zatrzymują lub są zmuszeni przebywać przez jakiś czas, na przykład przystanki autobusowe, metro, a nawet coraz częściej takim miejscem stają się łazienki w klubach czy miejscach pracy.

Jest to bardzo skuteczna forma dotarcia do klienta, ponieważ klient nie jest nią atakowany, jednak miejsce, w którym się znajduje, stwarza okoliczności prowadzące do niewymuszonego kontaktu z reklamą. Oczywiście, im lepiej będzie owa reklama przygotowana i wykonana, tym większe mamy szanse na pozytywny odbiór przez czytającego. Zgłoś się do nas, jeżeli Twoja firma działa na Śląsku. Reklama zewnętrzna to skuteczny sposób pozyskania nowych klientów i świetna okazja do promocji Twojej marki, wykorzystaj ją!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań, nasz dział obsługi klienta chętnie wszystko Państwu wytłumaczy oraz pomoże w doborze odpowiedniej strategii i środków.

Przykłady reklamy zewnętrznej:

  • Billboardy, Citylight
  • Tablice reklamowe
  • Litery przestrzenne ze styroduru
  • Neony, Otoki
  • Szyldy, Banery
  • Reklama na samochodach

FABRYKA REKLAMY TYCHY
F.U.H. FABRYKA REKLAMY
ul. Kościuszki 36A
43-100 Tychy, Śląsk
tel. kom. 512 293 293
tel./fax 32/720 12 24
NIP: 646-267-38-54
pracownia@fabrykareklamy.tychy.pl