Odwiedź naszego Facebooka!
REKLAMA POLIGRAFIA PROJEKTOWANIE

Zajmujemy się tworzeniem reklam dla firm i instytucji z terenu Śląska i okolic

Nasza firma to doświadczony zespół ludzi łączących wiedzę, umiejętności, kreatywność i zaangażowanie. Własne zaplecze produkcyjne oraz profesjonalna przestrzeń pracownicza pozwala nam na kontrolę terminów i jakości usług.

Jeżeli obszarem działania Twojej firmy jest Śląsk, reklama dla firm i instytucji, w której się specjalizujemy, może w znaczny sposób przyczynić się zrealizowania Twoich celów. Specjalizujemy się we wszystkich dziedzinach dotyczących reklamy od projektowania przez produkcję aż po instalację. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów reklamowych, poligraficznych oraz wszelkich usług związanych z reklamą promocją.

Wychodzimy na wprost potrzebom i wymaganiom zróżnicowanych Klientów, dlatego pasjonuje nas realizacja zaawansowanych projektów. Nasza oferta skierowana jest do firm i instytucji, które mają zapotrzebowanie na reklamę, druk, projekty graficzne. Obsługujemy między innymi sieci handlowo-usługowe i kinowe, hotele, stacje paliw, salony i myjnie samochodowe oraz klientów indywidualnych.

Dbamy ciągle o jakość świadczonych przez nas usług poprzez aktywne uczestnictwo w szkoleniach i targach branżowych. Zawsze robimy wszystko, by firmy i instytucje na Śląsku były zadowolone z wykonywanych przez nas usług, dlatego stawiamy na solidnie i precyzyjnie wykonaną pracę.

Satysfakcjonuje nas każdy zadowolony Klient. Dołącz do tego grona już dziś!

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

FABRYKA REKLAMY TYCHY
F.U.H. FABRYKA REKLAMY
ul. Kościuszki 36A
43-100 Tychy, Śląsk
tel. kom. 512 293 293
tel./fax 32/720 12 24
NIP: 646-267-38-54
pracownia@fabrykareklamy.tychy.pl