Odwiedź naszego Facebooka!
REKLAMA POLIGRAFIA PROJEKTOWANIE

Oklejanie samochodów - skuteczna reklama na samochód dla firm ze Śląska

Doskonałym pomysłem na zwiększenie zasięgu reklamy jest reklama na samochód. Jej mobilność zapewnia dużo większe grono odbiorców niż jakakolwiek inna reklama. Nasza agencja działająca na terenie Śląska zajmuje się profesjonalnym oklejaniem samochodów. Specjalizujemy się w wydrukach pełnokolorowych na samochody dostawcze i osobowe, grafice reklamowej na naczepach transportowych i ciągnikach, a także banerach na przyczepy samochodu. Oklejanie aut to tylko jedna z gałęzi naszej działalności. Każda z naszych realizacji charakteryzuje się najwyższą jakością, wszystko tworzymy z pasją i zaangażowaniem.

Nasi graficy zaprojektują dla Państwa reklamę, która będzie spójna z wizerunkiem firmy, a także dopasowana do pozostałych elementów identyfikacji wizualnej. Nie można zapominać, jak bardzo ważna jest reklama w dzisiejszych czasach oraz jakie znaczenie dla reputacji firmy mają szczegóły. Jednym z nich są spersonalizowane pojazdy. Dowożąc towar do klientów, dojeżdżając na biznesowe prezentacje, bardzo istotne jest, by każdy element przypomniał o naszej firmie. Zapewniamy wsparcie i informowanie na każdym etapie pracy nad projektem. Oklejanie samochodów to jedna z najbardziej skutecznych form reklamy i dbania o pozytywny wizerunek.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Jeśli poszukują Państwo profesjonalistów, którzy nie tylko stworzą reklamę na samochód, ale także zaprojektują wszystkie elementy składające się na identyfikację wizualną, zapraszamy do kontaktu. Swoją ofertę kierujemy do klientów z miasta Tychy oraz całego Śląska.

FABRYKA REKLAMY TYCHY
F.U.H. FABRYKA REKLAMY
ul. Kościuszki 36A
43-100 Tychy, Śląsk
tel. kom. 512 293 293
tel./fax 32/720 12 24
NIP: 646-267-38-54
pracownia@fabrykareklamy.tychy.pl