Odwiedź naszego Facebooka!
REKLAMA POLIGRAFIA PROJEKTOWANIE

Litery blokowe - oferta dla klientów ze Śląska

Jedną z najbardziej popularnych a zarazem skutecznych technik reklamy przestrzennej są litery blokowe. Wiele firm decyduje się na taką formę promocji i ma ona solidne podstawy do bycia najczęściej wybieraną. Przede wszystkim jest to forma reklamy, która fizycznie istnieje. Nie jest nadrukiem na płaskiej powierzchni, który zawsze można wymienić, lecz solidnym i stałym symbolem naszej firmy, który wraz z upływem czasu coraz bardziej zapada w świadomość mieszkańców. To przede wszystkim skuteczny sposób na zwiększenie widoczności naszej firmy w znaczny sposób. Posiadanie tak charakterystycznego logo firmy ukazuje pozycję firmy oraz przekłada się na bezpośrednie zaufanie klientów.

Korzystanie z liter blokowych to także nieograniczone możliwości tworzenia. Dzięki współczesnym technologiom możliwe jest wykonywanie z liter przestrzennych w dowolnym kształcie, rozmiarze, z dowolną czcionką i zdobieniami. Dzięki temu możemy wykonać każdy logotyp bez względu na poziom jego skomplikowania, a Państwo nie muszą się martwić tym, czy logo nie jest zbyt skomplikowane. Litery blokowe to skuteczny sposób na wyróżnienie się na lokalnej scenie przedsiębiorców oraz zaakcentowanie swojej pozycji.

Oferujemy wiele sposobów montażu oraz konstrukcji liter blokowych na Śląsku. Zachęcamy do kontaktu z nami, w celu ustalenia szczegółów planowanych przez Państwa projektów oraz rozwiania wszelkich wątpliwości.

FABRYKA REKLAMY TYCHY
F.U.H. FABRYKA REKLAMY
ul. Kościuszki 36A
43-100 Tychy, Śląsk
tel. kom. 512 293 293
tel./fax 32/720 12 24
NIP: 646-267-38-54
pracownia@fabrykareklamy.tychy.pl